Produkty

Produkty

Jest 1319 produktów.

Pokazano 1-40 z 1319 pozycji

Aktywne filtry

Lorena - okulary zerówki...

Lorena to modne okulary zerówki w stylu owalne dla każdego kto chce wyglądać modnie. Te wyjątkowe okulary zerówki wykonane są z plastiku i metalu, a wyjątkowy wygląd sprawi, że wielu osobom przypadnie do gustu. Lorena to wyjątkowe, praktyczne okulary zerówki dla wszystkich, którzy chcą wyglądać gustownie.
Płeć: męskie
Filtr: UV400 kat 0
Typ: owalne/okrągłe
Materiał: metalowo-plastikowe
Kolor: brązowe

Cena 32,00 zł

Josephine - okulary...

Josephine to okulary przeciwsłoneczne męskie w stylu pilotki dla chcących wyglądać modnie. Te wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne wykonane są z metalu i akrylu, a specyficzny wygląd sprawi, że wielu osobom przypadnie do gustu. Josephine to świetne, bardzo funkcjonalne okulary przeciwsłoneczne dla tych, którzy chcą prezentować się gustownie za nieduże pieniądze.
Płeć: męskie
Filtr: UV400 kat 3
Typ: aviator
Materiał: metalowo-akrylowe
Kolor: fioletowe

Cena 32,00 zł

Lorena - okulary zerówki...

Lorena to okulary zerówki męskie w stylu owalne/okrągłe dla lubiących okulary owalne. okulary zerówki wykonano z plastiku i metalu, który spisze się w każdych warunkach, a specyficzny wygląd sprawi, że wielu osobom przypadnie do gustu. Lorena to unikalne, bardzo praktyczne okulary zerówki dla tych, którzy chcą prezentować się gustownie.
Płeć: męskie
Filtr: UV400 kat 0
Model: owalne/okrągłe
Materiał: metalowo-plastikowe
Kolor: srebrne

Cena 32,00 zł