Filtruj według

Model

Model

Materiał oprawki

Materiał oprawki

Antyrefleks

Antyrefleks

Przeważający kolor

Przeważający kolor

Okulary zerówki

Wyjątkowe okulary zerówki dla każdego, damskie i męskie. Zobacz wszystkie nasze wyjątkowe modele okularów zerówek w stylu: aviator, pilotki, clubmaster, kocie oczy, oversize, okrągłe, retro, vintage, lenonki, kujonki, wayfarer oraz antyrefleks. Pamiętaj, że jeśli szukasz okularów zerówek z wymiennymi szkłami lub z antyrefleksem to wystarczy zaznaczyć odpowiedni filtr po lewej stronie obok produktów.

Okulary zerówki

Jest 240 produktów.

Pokazano 1-40 z 240 pozycji

Aktywne filtry

Lorena - okulary zerówki...

Lorena to okulary zerówki męskie w stylu owalne/okrągłe dla lubiących okulary owalne. okulary zerówki wykonano z plastiku i metalu, który spisze się w każdych warunkach, a specyficzny wygląd sprawi, że wielu osobom przypadnie do gustu. Lorena to unikalne, bardzo praktyczne okulary zerówki dla tych, którzy chcą prezentować się gustownie.
Płeć: męskie
Filtr: UV400 kat 0
Model: owalne/okrągłe
Materiał: metalowo-plastikowe
Kolor: srebrne

Cena 32,00 zł

Lorena - okulary zerówki...

Lorena to modne okulary zerówki w stylu owalne dla każdego kto chce wyglądać modnie. Te wyjątkowe okulary zerówki wykonane są z plastiku i metalu, a wyjątkowy wygląd sprawi, że wielu osobom przypadnie do gustu. Lorena to wyjątkowe, praktyczne okulary zerówki dla wszystkich, którzy chcą wyglądać gustownie.
Płeć: męskie
Filtr: UV400 kat 0
Typ: owalne/okrągłe
Materiał: metalowo-plastikowe
Kolor: brązowe

Cena 32,00 zł

Sally - okulary zerówki...

Sally to czarne okulary zerówki damskie owalne dla lubiących okulary owalne. Te fantastyczne okulary zerówki wykonane są z a antyrefleks może uchronić nas przed niebezpiecznymi sytuacjami podczas jazdy samochodem. Sally to świetne, wyjątkowo praktyczne okulary zerówki dla wszystkich, którzy chcieliby wyglądać dobrze.
Płeć: damskie
Filtr: UV400 kat 0
Antyrefleks: jest
Typ: owalne
Kolor: czarne

Cena 42,00 zł