Okulary zerówki z antyrefleksem – czy warto?

Okulary zerówki z antyrefleksem – czy warto?

Dobre okulary potrafią zrobić dużo dobrego w stylizacji jak i odbiorze naszej osoby. Odpowiednio dobrane oprawki podkreślają zalety naszej twarzy lub maskują jej mankamenty. Ale czy osoby, które nie mają wady wzroku, mogą również nosić okulary? Według nas – jak najbardziej. Dlaczego? Nasze okulary zerówki z antyrefleksem reprezentują zalety znacznie większe niż modowy dodatek. Poniżej wyjaśnimy Wam dlaczego warto zaopatrzyć się we własną parę okularów z powłoką antyrefleksyjną.

Idealne do pracy przy komputerze

To, że mamy zdrowe oczy i możemy cieszyć się dobrym wzrokiem nie jest nam niestety dane na zawsze. Aktualnie trendy na rynku pracy przykuwają do monitorów coraz większy odsetek ludzi, którzy po dłuższym okresie pracy doznają nieprzyjemnych dolegliwości związanych z pracą przed komputerem. Oczy pieką, są wysuszone – dyskomfort doskonale znany osobom pracującym przed komputerem. Okulary zerówki z antyrefleksem niwelują część tego problemu – powłoka antyrefleksyjna chroni wzrok przez promieniami odbijającymi się od monitorów, a także chronią nasze oczy przed sztucznym promieniowaniem, które na dłuższą metę jest bardzo niekorzystne dla naszego wzroku. Ze swojej strony zalecamy również ćwiczenia gałek ocznych (wiemy co to znaczy pracować długie godziny przed komputerem), które pozytywnie wypłyną na Wasze samopoczucie i połączone z odpowiednio dobranymi okularami zapewnią Wam zwiększony komfort pracy przed monitorem.


PREZENTACJA OFERTY SKLEPU
dalsza czesc tekstu pod oferta

Theo

Tylko 52.00 zlAlden

Tylko 40.00 zlJeannett

Tylko 40.00 zlZOBACZ PELNA OFERTE


Dobry wybór dla kierowców

Wielu kierowców skarży się na odbijające się promienie światła w trakcie jazdy. Oczywiście można zakupić okulary przeciwsłoneczne z powłoką antyrefleksyjną, ale to z kolei może być niekomfortowe dla osób, które nie lubią zakłamanych kolorów i czują się za kółkiem pewniej widząc naturalny świat. Okulary zerówki z antyrefleksem są kompromisem w takiej sytuacji – zapewniają naturalną paletę barw, a jednocześnie chronią przed odblaskami na drodze, masce lub szybie. Korzystanie z tego typu okularów ma również jedną zasadniczą zaletę – świetnie sprawdzą się w nocy. Nie znam nikogo, kto jeździłby w okularach przeciwsłonecznych w nocy w celu ochrony wzroku przed światłami mijanych samochodów lub nagłych rozbłysków światła. Zerówki w tym przypadku doskonale sprawdzą się jako ochrona, nie ograniczając kierowcy pola widzenia ani odbioru kolorów, co może przełożyć się na większy komfort jazdy.

Wygodny i modny dodatek na wyjście na miasto

Podkreślenie swojej stylizacji dobrymi okularami jest zawsze w cenie. Dlaczego jednak nie miałyby być jednocześnie modnym dodatkiem do codziennej stylizacji? Urocze okulary zerówki z antyrefleksem w lekkich, drucianych oprawkach pokochają dziewczyny i kobiety, które będą chciały wprowadzić coś nowego do swojego stylu. Mężczyźni preferują grubsze ramki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w naszym asortymencie znaleźć okulary zerówki z antyrefleksem w wielu konfiguracjach, co. pozwoli na stworzenie interesującego wyglądu. Dzięki powłoce antyrefleksyjnej okulary sprawdzą się dobrze w słoneczną pogodę jak i w zimową, śnieżną aurę – o ile takowa się pojawi (my niestety w ostatnich latach nie mieliśmy przyjemności oglądać za dużo śniegu). Dobrze dobrane okulary pozwolą również na wyeksponowanie atutów kształtu twarzy, brwi lub nosa – albo na zamaskowanie niektórych mankamentów.


PREZENTACJA OFERTY SKLEPU
dalsza czesc tekstu pod oferta

Judith

Tylko 40.00 zlJulie

Tylko 40.00 zlBabette

Tylko 40.00 zlZOBACZ PELNA OFERTE


Jak wyglądają Wasze wybory okularowe? Czy jesteście miłośnikami zerówek, czy też dalej szukacie modelu odpowiedniego do Waszej twarzy? Możecie w komentarzach podzielić się swoimi uwagami lub prośbami o pomoc – wesprzemy Was w wyborze tej jedynej, wymarzonej pary i doradzimy najbardziej pasujący model do Waszej twarzy i stylu.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *