Co dają okulary zerówki?

Co dają okulary zerówki?

Nasi klienci często pytają o to, jakie są korzyści z noszenia zerówek. Wiele osób traktuje je jako zwykły modowy dodatek, który nie jest zbyt praktyczny. My jednak uważamy inaczej – okulary zerówki to doskonały gadżet, który oprócz wartości estetycznej przejawia wiele praktycznych rozwiązań. Chętnie podzielimy się z Wami naszymi argumentami, jakie warto przedstawić osobom nieprzychylnie nastawionym do Waszych okularów.

Jakie korzyści dają okulary zerówki?

  1. Zmieniają kształt twarzy
  2. Sprawdzają się przy pracy biurowej
  3. Ochrona wzroku w trakcie jazdy samochodem
  4. Modny dodatek

1. Zmieniają kształt twarzy

Dziewczyna w okularach wayfarer

Nie każdy z nas jest zadowolony z owalu swojej twarzy. Kobiety często korzystają z makijażu, by wymodelować rysy w ak tualnie pożądany przez modę kształt, ale nie zawsze mamy czas na długotrwałe konturowanie. Dobrze dobrane okrągłe okulary mogą złagodzić ostre, kanciaste rysy twarzy.

Prostokątne, wyraziste wayfarery dodadzą wyrazu twarzom okrągłym. Doskonale dobrane okulary będą dobrze ocenianym wyborem przez znajomych, a efekt, jaki zobaczymy w lustrze może zdziwić nawet najbardziej sceptyczne osoby.

 

 

 


PREZENTACJA OFERTY SKLEPU
dalsza czesc tekstu pod oferta

Theo

Tylko 52.00 zlAlden

Tylko 40.00 zlJeannett

Tylko 40.00 zlZOBACZ PELNA OFERTE


 

2. Sprawdzają się przy pracy biurowej

Ochrona naszego wzroku w trakcie pracy biurowej jest bardzo ważna. Wszechobecna elektronika i monitory mogą zmęczyć najbardziej zdrowe oczy. Wielu z nas spędza coraz więcej czasu przed ekranami czy to monitorów, czy smartfonów. Na pewno znacie to uczucie zmęczonych oczu, które potrafią piec, szczypać i czasem nawet łzawić od zbyt długiego czasu spędzonego przez komputerem. Technologie wychodzą nam coraz bardziej naprzeciw, by zminimalizować złe skutki nadużywania ekranów, ale na własną rękę również możemy zabezpieczyć się przed nieprzyjemnymi konsekwencjami. Dobre zerówki z antyrefleksem wyglądają nie tylko dobrze, ale również świetnie chronią nasz wzrok przed zgubnym wpływem monitorów na nasze oczy.

 

3. Ochrona wzroku w trakcie jazdy samochodem

Jazda samochodem wymaga, by kierowca był maksymalnie skupiony w trakcie jazdy. Pojedynczy odblask, który razi, może mieć nieprzewidziane konsekwencje na dłuższą metę. Co jednak gdy nie lubimy klasycznych okularów przeciwsłonecznych, a chcemy się chronić przed nieprzewidzianą aurą lub silnymi światłami? Powłoka antyreleksyjna w okularach zerówkach doskonale zda egzamin. Nie fałszuje widzianego obrazu i jego kolorów, a jednocześnie nasz wzrok nie jest narażony nagłe zmiany światła. Sprawdza się to szczególnie w nocnym prowadzeniu samochodu, gdzie już mało osób ryzykuje założenie okularów przeciwsłonecznych, a rozbłyski świateł mogą szybciej oślepić kierowcę nawet na kilka sekund.

4. Modny dodatek

Tak, miało nie być o modzie, ale z drugiej strony – jak można to pominąć? Dobrze dobrane zerówki potrafią zrobić wiele dobrego dla naszego codziennego wyglądu i dodać nam nową cechę charakterystyczną. Dzięki okularom możemy w kluczowym momencie zrobić inne wrażenie na spotkanych ludziach, zapozować w zupełnie nowej odsłonie lub podkreślić swój aktualny modowy nastrój. Nic nie wskazuje na to, by modne okulary odchodziły do lamusa, a wręcz przeciwnie – coraz więcej osób zakłada zerówki na codzień.

Jak wyglądają Wasze okularowe wybory? Jak często nosicie zerówki? Macie jakiś ulubiony model z naszego sklepu? Czekamy na Wasze komentarze!

 


PREZENTACJA OFERTY SKLEPU
dalsza czesc tekstu pod oferta

Judith

Tylko 40.00 zlJulie

Tylko 40.00 zlBabette

Tylko 40.00 zlZOBACZ PELNA OFERTE


 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *