Goldie - okulary przeciwsłoneczne kocie oczy różowe

47,00 zł
Brutto

Goldie to różowe okulary przeciwsłoneczne damskie kocie oczy. To solidne okulary przeciwsłoneczne, które wykonano z plastiku, a wyjątkowy wygląd sprawi, że wielu osobom przypadnie do gustu. Goldie to modne, wyjątkowo funkcjonalne okulary przeciwsłoneczne dla tych, którzy chcą prezentować się gustownie.
Płeć: damskie
Filtr: UV400 kat 3
Typ: kocie oczy
Materiał: plastikowe
Kolor: różowe

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kocie oczy, które podbiły serca wielu dziewczyn lubiących oversizowe oprawki. Doris to okulary przeciwsłoneczne, które idealnie wpisują się w styl rockowy,a dzięki swej funkcjonalności stanowią również świetny dodatek do smart casualowych stylizacji. Jeśli szukasz charakternych okularów, dzięki którym zostaniesz zauważona ten model jest właśnie dla Ciebie!
Kształt: cat eye
Typ soczewek: przeciwsłoneczne
Filtr UV400 kat.3
Materiał: plastik
Płeć: damskie
Szerokość mostka: 9 mm
Długość zausznika: 146 mm
Szerokość szkła: 53 mm
Szerokość oprawki: 154 mm
Wysokość oprawki: 57 mm

2308-6
2018-01-23

Opis

Model
kocie oczy
Płeć
damskie
Filtr
UV 400 kat. 3
Kolor
różowy
Polaryzacja
nie
Lustrzanki
nie
Materiał oprawki
plastikowa
Nowy produkt