Media - okulary przeciwsłoneczne okrągłe lenonki brązowe

31,00 zł
Brutto

Media to owalne okulary przeciwsłoneczne w stylu lenonki dla chcących wyglądać modnie. To metalowo-plastikowe okulary przeciwsłoneczne, które doskonale sprawdzą się w niemal każdych warunkach, a specyficzny wygląd sprawi, że wielu osobom przypadnie do gustu. Media to ciekawe, wyjątkowo praktyczne okulary przeciwsłoneczne dla tych, którzy chcą prezentować się dobrze.
Płeć: damskie
Filtr: UV400 kat 3
Typ: lenonki/okrągłe
Materiał: metalowo-plastikowe
Kolor: brązowe

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Ponadczasowe przeciwsłoneczne okulary lenonki w wersji uniwersalnej. Okrągłe soczewki osadzone w subtelnej, metalowej oprawce to cechy wyróżniające ten model. Okulary komfortowe w noszeniu dzięki zausznikom powlekanym akrylem oraz ruchomym noskom. Połączenie brązu i złota dodaje temu modelowi stylu i elegancji. Danil to modne już od wielu sezonów lenonki przeciwsłoneczne z filtrem UV400 kat.3
Kształt: lenonki
Typ soczewek: przeciwsłoneczne
Materiał: metal/platik
Szerokość mostka: 20 mm
Długość zausznika: 134 mm
Szerokość szkła: 50 mm
Szerokość oprawki: 133 mm
Wysokość oprawki: 50 mm
2405
2018-03-13

Opis

Model
lenonki/okrągłe
Płeć
damskie
Filtr
UV 400 kat. 3
Kolor
brązowy
Polaryzacja
nie
Lustrzanki
nie
Materiał oprawki
metal/plastik
Nowy produkt